OpelArges
Astra G - Bec Faza Scurta Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

OpelArges
Astra G - Bec Faza Scurta Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Astra G - Bec Faza Scurta Empty Astra G - Bec Faza Scurta Dum Mar 29, 2015 4:13 pm

JaraiRobert

JaraiRobert
Membru inactiv
Membru inactiv
Buna ziua am un astra g caravan 2003 1.6 16v as dori sa stiu ce bec sa pun pe faza scurta sa-mi imbunatateasca vizibilitatea precizez ca am becuri de 10 lei cumparate de tata solutie la care mam gandit ar fi:
-bec osram h7 (au randament mai bun? )
-bec philips blue vision asa sar numi tenta albastra/alba (am inteles ca nau durata de viata lunga dar ar imbunatati vizibilitatea pe timp de noapte/ploaie)
-faruri ceata aftermarket/oem (cum masina mea nare in dotare acest lucru mam gandit si la acest aspect) dar din cate am inteles nu e tocmai legat sa folosesti faruri de ceata daca vremea nu e prielnica
-faruri xenon pentru mine e o mare nedumerire cu acest tip (nar fi legale daca,nai lupa,si sistem de spalare) nu-mi permit acest aspect dar daca ziceti ca ar fi cea mai buna solutie as face un efort financiar
Prezicare farurile care e dotata masina e Hella nu stiu daca ajuta la ceva asta.

As dori sfaturi ce anume sar putea face sa am o vizibilitate screscuta pe timp de noapte/ploaie dar sa fie 100% legale !

Va Multumesc !

Sus

OpelArges.com


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum