OpelArges
Votati libra pentru un Opel Mokka ! Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

OpelArges
Votati libra pentru un Opel Mokka ! Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Votati libra pentru un Opel Mokka ! Empty Votati libra pentru un Opel Mokka ! Joi Dec 20, 2012 2:57 pm

libra

libra
Membru inactiv
Membru inactiv
Bun gasit OpelArges.

Am mare nevoie de ajutorul vostru pentru a castiga un Opel Mokka.
Va rog sa intrati pe linkul de mai jos.
Dupa ce ati vizualizat filmul, va rog sa votati. Se pot da 10 voturi de pe o adresa de IP (Refresh).

Distribuiti linkul si prietenilor vostri, sa voteze.
Sunt pe locul 7 si mai am nevoie de voturi. Multumesc.

Votati un opelist pentru un Opel. Mokka.

Daca aveti un smartphone, puteti ajunge la pagina de vot si scanand codul de bare de pe fotografia de mai jos.
Fotografia a fost facuta la un drive-test facut cu opelistii din Oradea, Arad si Timisoara.
Votati libra pentru un Opel Mokka ! Mokka_drive_test_fundal_crop_cu_Qr

Sus

2Votati libra pentru un Opel Mokka ! Empty Re: Votati libra pentru un Opel Mokka ! Joi Dec 20, 2012 3:02 pm

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
Bine ai venit !

Eu deja am facut-o si acest post il voi distribui pe facebook si pe twitter,bafta pentru ca meriti.



Ultima editare efectuata de catre StefanTolos in Joi Dec 20, 2012 3:06 pm, editata de 1 ori

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

3Votati libra pentru un Opel Mokka ! Empty Opel Mokka Joi Dec 20, 2012 3:04 pm

libra

libra
Membru inactiv
Membru inactiv
Multumesc.

Sus

4Votati libra pentru un Opel Mokka ! Empty Re: Votati libra pentru un Opel Mokka ! Joi Dec 20, 2012 3:22 pm

ksper

ksper
Senior TOP +
Senior TOP +
Mult succes Libra. Am dat 5 voturi si am si postat in post. Frumos "al dreaq" negru asta pe Mokka.

https://www.youtube.com/user/kspermonikk/videos
Sus

5Votati libra pentru un Opel Mokka ! Empty Re: Votati libra pentru un Opel Mokka ! Joi Dec 20, 2012 3:45 pm

Niky

Niky
Moderator
Moderator
Am dat si eu 10 voturi de pe un ip, o sa continui cand ajung acasa. Mult succes.

Sus

6Votati libra pentru un Opel Mokka ! Empty Re: Votati libra pentru un Opel Mokka ! Joi Dec 20, 2012 11:54 pm

libra

libra
Membru inactiv
Membru inactiv
Multumesc. Dati-i bataie cu voturile. Am nevoie de cat mai multe sa-mi depasesc contracandidatii.

Si da, masina arata foarte bine. Mie mi-a placut mult. M-a distrat faptul ca in configuratorul de pe www.opel.ro nu au culoarea asta in oferta.

Sus

7Votati libra pentru un Opel Mokka ! Empty Re: Votati libra pentru un Opel Mokka ! Vin Dec 21, 2012 11:33 am

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
Inca 10 voturi si astazi.

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

8Votati libra pentru un Opel Mokka ! Empty voturi pentru un Mokka Dum Dec 30, 2012 11:28 pm

libra

libra
Membru inactiv
Membru inactiv
Va multumesc pentru solidaritate. Continuati sa votati de cate ori aveti ocazia. Distribuiti linkul paginii de vot catre cat mai multa lume. Pentru a castiga, trebuie ca la final sa am cel mai mare numar de voturi.

Sus

Continut sponsorizat


Sus

OpelArges.com


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum