OpelArges
Tutorial schimbare lamela stergator Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

OpelArges
Tutorial schimbare lamela stergator Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Tutorial schimbare lamela stergator Empty Tutorial schimbare lamela stergator Dum Apr 01, 2012 11:13 pm

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

2Tutorial schimbare lamela stergator Empty Re: Tutorial schimbare lamela stergator Dum Apr 01, 2012 11:27 pm

voda

voda
Moderator
Moderator
Cateva cuvinte despre sunetele de pe fundal , daca se poate .

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

3Tutorial schimbare lamela stergator Empty Re: Tutorial schimbare lamela stergator Dum Apr 01, 2012 11:31 pm

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
Nu ma provoca ,este clar ca nu-si are obiectul unei discuti aici,oricum ar fi,in curtea blocului tau nu mai facem tutoriale. Evil or Very Mad

Si acuma cate ceva despre tutorial,lamela m-a costat 4 lei si sunt doua bucati intr-o cutie.

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

4Tutorial schimbare lamela stergator Empty Re: Tutorial schimbare lamela stergator Dum Apr 01, 2012 11:44 pm

Niky

Niky
Moderator
Moderator
E o chestie foarte buna cu aceste lamele, mai ales daca vrei sa pastrezi stergatorele originale care nu se compara cu ce se gaseste in marcheturi.

Sus

5Tutorial schimbare lamela stergator Empty Re: Tutorial schimbare lamela stergator Lun Apr 02, 2012 9:21 pm

alynush

alynush
Senior
Senior
Stefan vad ca la tine s-au potrivit,am incercat si eu prin ianuarie acelasi lucru si nu a mers nici cum si aici ma refer la modul de prindere al lamelelor care sunt mai groase decat originalele.

Sus

6Tutorial schimbare lamela stergator Empty Re: Tutorial schimbare lamela stergator Lun Apr 02, 2012 10:19 pm

ionutzrazvy

ionutzrazvy
Senior +
Senior +
Alynush eu am incercat sa o scot pe a mea si merge dar nu aveam atunci de schimb si am pus-o la loc. La noi e altfel prinderea oricum si e mai greu de schimbat.
Oricum felicitari pentru acest tutorial.

Sus

7Tutorial schimbare lamela stergator Empty Re: Tutorial schimbare lamela stergator Mar Apr 03, 2012 10:29 pm

alynush

alynush
Senior
Senior
ionutzrazvy nu ai inteles....Si eu am reusit sa scot lamela de pe stergator,dar dupa ce am desfacut surpriza,la prinderea pe stergator noile lamele nu au intrat pentru ca erau mai goase decat originalele.

Sus

8Tutorial schimbare lamela stergator Empty Re: Tutorial schimbare lamela stergator Mier Apr 04, 2012 1:02 am

ionutzrazvy

ionutzrazvy
Senior +
Senior +
Gata stiu ce vrei sa spui Alynush.
In urmatorul video am aratat cum se schimba lamela la un alt tip de stergatoar (Champion/ Bosch).

Sus

9Tutorial schimbare lamela stergator Empty Re: Tutorial schimbare lamela stergator Joi Apr 05, 2012 9:18 pm

alynush

alynush
Senior
Senior
Da ionutzrazvy exact acelasi lucru am patit si eu,despre asta vorbeam.Si partea proasta e ca nu ai cum sa vezi in pachet daca sunt bune pentru stergatoarele nostre,numai daca le desigilam..... Very Happy

Sus

Continut sponsorizat


Sus

OpelArges.com


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum