OpelArges
Tutorial schimbare odorizant Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

OpelArges
Tutorial schimbare odorizant Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Tutorial schimbare odorizant Empty Tutorial schimbare odorizant Dum Apr 01, 2012 9:23 pm

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator


Razi pana mori

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

2Tutorial schimbare odorizant Empty Re: Tutorial schimbare odorizant Dum Apr 01, 2012 9:46 pm

Niky

Niky
Moderator
Moderator
Super tare tutorialul, de unde ai luat odorizantul?Cool

Sus

3Tutorial schimbare odorizant Empty Re: Tutorial schimbare odorizant Dum Apr 01, 2012 9:53 pm

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
De la Kaufland si sunt mai multe modele,dar mie asta mi-a placut.

Smile

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

4Tutorial schimbare odorizant Empty Re: Tutorial schimbare odorizant Lun Apr 02, 2012 10:26 pm

ionutzrazvy

ionutzrazvy
Senior +
Senior +
Da macar miroase bine??? Eu unul nu il tin la oglinda pentru ca ma enerveaza si prin urmare l-am agatat de maneta de semnalizare.

Sus

5Tutorial schimbare odorizant Empty Re: Tutorial schimbare odorizant Dum Apr 08, 2012 8:19 pm

ebz

ebz
Moderator
Moderator
Super tare ! Nu am inteles schema cu strambatul oglinzii. Chiar asa trebuie facut? Am incercat si eu, dar nu mi-a iesit. Mori de ras Well Done

Cu stima, Claudiu.

Sus

6Tutorial schimbare odorizant Empty Re: Tutorial schimbare odorizant Dum Apr 08, 2012 11:50 pm

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
Pai trebuie, sa-o strambi in asa fel, incat,astfel, cum sa-ti spun.........Atehnic....... avand in vedere ca linia oglinzii trebuie sa fie paralela cu linia stalpului drept,intelegi adica daca paralelismul asta nu este atins ,nu ai cum sa schimbi odorizantul.

Daca nu ai inteles am sa revin cu detalii.

Razi pana mori

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

7Tutorial schimbare odorizant Empty Re: Tutorial schimbare odorizant Vin Apr 13, 2012 6:11 pm

citony2004

citony2004
Senior
Senior
Imi pare rau rar tot nu inteleg! Cred ca ar fi utila si o schema. Eu nici macar nu gasesc odorizantul la oglinda. Trebuia sa fie de fabrica?
Oricum tare ideea!

Sus

8Tutorial schimbare odorizant Empty Re: Tutorial schimbare odorizant Mar Mai 08, 2012 2:29 pm

alex mihai

alex mihai
Membru
Membru
Buna treaba Stefan Mor de ras

Sus

9Tutorial schimbare odorizant Empty Re: Tutorial schimbare odorizant Mar Mai 08, 2012 6:42 pm

Lion

Lion
Moderator
Moderator
Si pe tine te bufnea rasul la inceput, totusi votba lui Tony e nevoie si de o schema aici Razi pana mori

Sus

10Tutorial schimbare odorizant Empty Re: Tutorial schimbare odorizant Lun Iun 04, 2012 9:58 pm

Toni71

Toni71
Membru nou
Membru nou
Cred ca face parte din optionale... Nici eu nu am la oglinda... dar nu am mai putut sa adaug nimic la masinuta cand am cumparat-o... era deja in depozit... Cred totusi ca as putea monta unul daca as avea o schema... Smile

Sus

Continut sponsorizat


Sus

OpelArges.com


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum