OpelArges
Corsa B - relanti mare Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

OpelArges
Corsa B - relanti mare Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Corsa B - relanti mare Empty Corsa B - relanti mare Mier Iun 02, 2010 9:37 am

Daniel

Daniel
Membru nou
Membru nou
Va salut , sunt membru nou si as avea si eu o problema cu noua mea corsa b din 1997. I-am facut diagnoza si a rezultat eroare 00025 (tensiune mica in injector). La relanti sta turata, dar nu mereu . Solutii ?

Sus

2Corsa B - relanti mare Empty Re: Corsa B - relanti mare Mier Iun 02, 2010 4:06 pm

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
Unde ai reusit sa citesti eroarea ?

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

3Corsa B - relanti mare Empty Re: Corsa B - relanti mare Joi Iun 03, 2010 10:32 am

Daniel

Daniel
Membru nou
Membru nou
La un baiat la Topoloveni . Am uitat sa precizez ca pe tester termperatura de racire arata 11 grade constant, iar la bord imi arata corect .

Sus

4Corsa B - relanti mare Empty Re: Corsa B - relanti mare Joi Iun 03, 2010 1:31 pm

Lion

Lion
Moderator
Moderator
In comunitatea noastra avem un expert in Diagnoza, nu ti-ar strica sa ne faci o vizita. detalii poti gasi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus

5Corsa B - relanti mare Empty Re: Corsa B - relanti mare Mier Iun 16, 2010 9:47 pm

Daniel

Daniel
Membru nou
Membru nou
Am gasit rezolvare la problema, am schimbat senzorul de la clapeta si nu mai am probleme.



Ultima editare efectuata de catre SUPERVIZOR in Mier Iun 16, 2010 11:38 pm, editata de 2 ori (Motiv : Citeste regulamentul)

Sus

6Corsa B - relanti mare Empty Re: Corsa B - relanti mare Mier Iun 16, 2010 9:54 pm

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
Daca doresti, treci pe la mine maine sa facem o diagnoza completa, am achizitionat o interfata speciala pentru masinile de ani mai jos si acuma putem diagnostica si masina ta,multumesc anticipat.

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

7Corsa B - relanti mare Empty Re: Corsa B - relanti mare Mier Iun 16, 2010 10:05 pm

Daniel

Daniel
Membru nou
Membru nou
Nu pot veni maine ca fac naveta o zi cu a mea si una cu un coleg dar cand ne mai intalnim la real sau unde o fi dupa ce termin si eu cu inmatriculatul o sa face si diacnoza completa.sunt si sch 1 si mai am de alergat cu actele.

Sus

Continut sponsorizat


Sus

OpelArges.com


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum