OpelArges
Agila - sistemul audio simptome/cauze/solutii Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

OpelArges
Agila - sistemul audio simptome/cauze/solutii Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

Didici

Didici
Membru nou
Membru nou
Nu merge CD - ul la radio CD CDR 2005, cum pot rezolva problema? Radio merge perfect.


Aveti foarte mare grija la postarile inadecvate,am creeat eu un nou subiect in aceasta zona asa cum ar fi trebuit sa o faceti dumneavoastra,nu neglijati sa cititi regulamentul acestui forum,am dori sa faceti parte dintre acei putini membri dar de calitate ai acestui forum,nu ne intereseaza umplutura,multumesc pentru intelegere si colaborare.

edit by StefanTolos

8/5/2011 12:39:00 PM

Sus

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
Salutare,

problema este ca intotdeauna daca ati fi avut CD in el nu s-ar fi ajuns la acest aspect,lentila celulei optice de citire fie nu mai este functionabila, fie are praf pe ea,daca aveti ceva cunostinte electronice o puteti sterge cu grija cu alcool izopropilic cu un betisor de sters urechile sau in cel mai rau caz folositi un CD cleaner gasibil prin hypermarketuri.

O zi buna in continuare.

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

Didici

Didici
Membru nou
Membru nou
Multumesc mult pentru raspuns, scuze pentru nepricepere.

Sus

sergiu

sergiu
VIP
VIP
Da exact asa am facut si eu, nu imi citea cd si il scotea afara, l-am dat jos de pe masina si am curatat lentila cu un betisor de ureche dar cu foarte mare grija sa nu o descentrati ,si acum de un an nu nu mai am nici o problema merge perfect!

http://supervizor.wordpress.com/
Sus

Continut sponsorizat


Sus

OpelArges.com


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum