OpelArges
Tigra A/B - accident Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

OpelArges
Tigra A/B - accident Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Tigra A/B - accident Empty Tigra A/B - accident Joi Mar 03, 2011 9:55 pm

tavy

tavy
Membru nou
Membru nou
Salut!
In data de 02.03.2011, pe la ora 10:30, in timp ce ma deplasam catre iesirea din parcarea Carrefour, un constantean cu un Vectra(care se uita dupa "cai verzi...") s-a trezit oprit in mine. In privinta comportamentului sau nu am nimic de reprosat, numai ca avariile pe care mi le-a produs sunt destul de urate si de aceea va rog sa ma indrumati spre a gasi(in limita posibilitatilor) piesele necesare pentru reparatii. Maine astept raspunsul celor de la asigurari si sper ca suma pe care mi-o pun ei la dispozitie sa contina macar atatea "zerouri" cate am eu nevoie, adica, macar sa nu fiu nevoit sa mai dau bani din buzunar.

Daune: Usa stanga indoita si gaurita(probabil de protectia de la bara lui), aripa stanga fata, prag stanga, stalpul dintre usa si aripa(aici daca stiti pe cineva care retuseaza bine pentru ca nu este rupt, ci doar indoit si nu pare grav), caseta directie(aici deja am gasit la 300RON, vreau o parere: daca pretul vi se pare bun), radiator pentru modelul echipat si cu aer conditionat(difera de cel standard) si chestii "ornamentale": semnalizari laterale, prag interior si probabil un servis unde "sa stie" sa vopseasca...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] galeria cu poze dupa accident.

Va multumesc tuturor ca ati avut timp sa cititi si tineti-o tot asa!
La revedere!

Moraru Andrei -- AG 90 TVY



Ultima editare efectuata de catre tavy in Joi Mar 03, 2011 10:09 pm, editata de 1 ori

Sus

2Tigra A/B - accident Empty Re: Tigra A/B - accident Joi Mar 03, 2011 10:06 pm

bluecorsa-PDG

bluecorsa-PDG
VIP
VIP
Salut! Sa stii ca imi pare rau pentru masina ta... Ca si service nu pot sa te ajut, este o sectiune speciala cu dezmembrari pe site unde ai putea sa gasesti detalii importante: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Daca vrei sa incerci si in zona Valcea pot sa iti pun la dispozitie un numar de telefon de la un parc de dezmembrari foarte mare unde cred ca poti sa gasesti ceva repere pentru masina ta. In rest, mult succes!

Sus

3Tigra A/B - accident Empty Re: Tigra A/B - accident Joi Mar 03, 2011 10:15 pm

Vizitato

Anonymous
Vizitator
Imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat ,pretul pentru caseta de directie e ok ,azi ma uitam pe net la un service in targoviste care reconditioneaza si vinde casete ,sub 700 lei nu am vazut caseta de directie ,deci zic ca e un pret bun ce ai gasit

Sus

Continut sponsorizat


Sus

OpelArges.com


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum