OpelArges
Vectra B 1,6 16v 1996 - carte tehnica  Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

OpelArges
Vectra B 1,6 16v 1996 - carte tehnica  Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Vectra B 1,6 16v 1996 - carte tehnica  Empty Vectra B 1,6 16v 1996 - carte tehnica Dum Iul 18, 2010 9:15 pm

ursu

ursu
Membru nou
Membru nou
Ma puteti ajuta cu o carte tehnica pentru un Opel Vectra B 1.6 16 v 1996. Multumesc anticipat.



Edit by ksper. Te rog sa incepi tipul de autoturism cu litera mare,deasemeni ai lipsa datele de contact in textul tau.Consulta regulament te rog.Multumesc.

Sus

2Vectra B 1,6 16v 1996 - carte tehnica  Empty Contacteaza-ma!! Joi Iul 29, 2010 9:18 am

claudiu220405

claudiu220405
Junior
Junior
Salut..
daca ai nevoie de o carte tehnica am eu ceva..iti trimit un link de unde sa downloadezi este in limba romana!
ID YM: claudiu220405 sau e-mail [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link];)

Sus

3Vectra B 1,6 16v 1996 - carte tehnica  Empty carte tehnica Joi Aug 05, 2010 11:47 am

claudiu220405

claudiu220405
Junior
Junior
Ti-am trimis prin e-mail trei arhive ale cartii tehnice..DEZARHIVEAZA-LE PE TOATE INTR-UN FOLDER SI APOI O SA AI CARTEA TEHNICA!

Cine mai doreste carte tehnica pentru toate modelele de Opel Vectra(in format electronic), sa imi trimita un e-mail de cerere pe adresa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Ultima editare efectuata de catre claudiu220405 in Joi Aug 05, 2010 1:33 pm, editata de 1 ori

Sus

adi_diaconu

adi_diaconu
VIP
VIP
La intalniri pot sa va aduc pentru studiu cartea tehnica pentru Opel Vectra B toate modelele.

Sus

claudiu220405

claudiu220405
Junior
Junior
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Aici gasiti multe manuale f bune pentru diferite tipuri de Opel-uri. Sper sa va fie de ajutor!

Sus

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

claudiu220405

claudiu220405
Junior
Junior
Pentru ca nu stiam ca exista acel link, le-am vazut pe acelea de acolo, dar nu am dat in toate sa vad ce si cum se deschide, Deasta!Wink

Sus

adi_diaconu

adi_diaconu
VIP
VIP
Mdea... unele din manualele de reparatii din link sunt de fapt manuale de utilizare Razz

Sus

tud28

tud28
Membru nou
Membru nou
As dori si eu daca se poate manualul de reparatii si intretinere pentru
Opel Vectra b 1,6-16v x16xel.Multumesc.

Edit by ksper.Evitati pe viitor sa mai postati cu prescurtari.Este INTERZIS conform regulamentului.Multumesc pentru intelegere.

Sus

adi_diaconu

adi_diaconu
VIP
VIP
Am eu unul. adi_diaconu (yahoo messenger) si se rezolva

Sus

tud28

tud28
Membru nou
Membru nou
Va rog sa-mi trimiteti si mie un link cu manual de reparatii si intretinere pentru Opel Vectra B Mersi.



Ultima editare efectuata de catre Lion in Mar Iun 28, 2011 11:51 am, editata de 2 ori (Motiv : Edit by Raducu.(nu strica sa citesti putin regulamentul).)

Sus

adi_diaconu

adi_diaconu
VIP
VIP
tud28 astept sa vad daca mai postezi si a 3-a oara pentru aceiasi chestie.
Trage si tu un ochi prin regulament si incearca sa il respecti. Sa vezi ca respectand regulamentul o sa si primesti ceea ce iti doresti!
Ai postat de 2 ori si tot de atatea ori ai fost corectat.
Sunt curios totusi daca iti trebuie manualul...
Cu stima!

Sus

13Vectra B 1,6 16v 1996 - carte tehnica  Empty Re: Vectra B 1,6 16v 1996 - carte tehnica Mier Iul 06, 2011 12:59 am

tud28

tud28
Membru nou
Membru nou
adi_diaconu a scris:tud28 astept sa vad daca mai postezi si a 3-a oara pentru aceiasi chestie.
Trage si tu un ochi prin regulament si incearca sa il respecti. Sa vezi ca respectand regulamentul o sa si primesti ceea ce iti doresti!
Ai postat de 2 ori si tot de atatea ori ai fost corectat.
Sunt curios totusi daca iti trebuie manualul...
Cu stima!
Chiar sunt curios daca esti amabil sa-mi trimiti si mie manualul ala...te-am contactat 3 zile la rand pe messenger dar nimic

Sus

14Vectra B 1,6 16v 1996 - carte tehnica  Empty Re: Vectra B 1,6 16v 1996 - carte tehnica Mier Iul 06, 2011 6:37 am

adi_diaconu

adi_diaconu
VIP
VIP
Sunt foarte amabil sa iti trimit! Credeam ca ti-am trimis deja. Habar nu am ce id ai pe messenger. Am trimis in ultimele 15 zile la vreo 40 de useri cartea. Toti spuneau ca au citit pe OpelArges.com ca am eu cartea. Este foarte posibil sa nu fii fost langa calculator si din aceasta cauza sa nu iti fii trimis. Insista!

Sus

15Vectra B 1,6 16v 1996 - carte tehnica  Empty Re: Vectra B 1,6 16v 1996 - carte tehnica Dum Iul 31, 2011 10:20 pm

dany1990

dany1990
Membru inactiv
Membru inactiv
adi_diaconu a scris:Sunt foarte amabil sa iti trimit! Credeam ca ti-am trimis deja. Habar nu am ce id ai pe messenger. Am trimis in ultimele 15 zile la vreo 40 de useri cartea. Toti spuneau ca au citit pe OpelArges.com ca am eu cartea. Este foarte posibil sa nu fii fost langa calculator si din aceasta cauza sa nu iti fii trimis. Insista!

Sus

nightmanbog

nightmanbog
Membru inactiv
Membru inactiv
Salut. Pentru un Opel vectra b 1.8 are cineva vreo carte tehnica? Multumesc

Sus

rujoi.daniel

rujoi.daniel
Membru nou
Membru nou
Salutare,

Sunt nou pe aici si mi-am achizitionat de curand un Opel Vectra B 2002 1.6 Z16XE si as avea de facut cateva mici reparatii, dar nu am lucrat niciodata la un Opel. Rugamintea mea este daca pot gasi la dumneavoastra o carte tehnica. M-ar ajuta enorm.

Multumesc anticipat

Sus

rujoi.daniel

rujoi.daniel
Membru nou
Membru nou
Se pare ca o morit forumul acesta

Sus

19Vectra B 1,6 16v 1996 - carte tehnica  Empty cartea tehnica Mar Feb 18, 2014 12:39 pm

tom51

tom51
Membru inactiv
Membru inactiv
va rog sa-mi trimite-ti   si mie  cartea  tehnica opel vectra b 16.16v 96

Sus

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
Da asa este pentru ca sufletul lui sunt eu si daca eu nu sunt aici nimeni nu este, asta este viata.

Cat despre manual am sa caut si daca gasesc ceva va dau de stire.

O seara buna.

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

Andrei_nt92

Andrei_nt92
Membru nou
Membru nou
Mai are cineva cartea tehnica in format .pdf sau .doc ? V-as ruga sa mi-o trimiteti si mie daca binevoiti sau sa lasati un link pt descarcare  Very Happy  --> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]  Multumesc!

Sus

vena

vena
Membru inactiv
Membru inactiv
Va salut pe toti,am cumparat de curand un vectra b 1,7 dizel din 97 cu motor isuzu,nu stiu codul motorului. Va rog daca are cineva un manual de intretinere sa-mi trimeata si mie.MULTUMESC

Sus

Andrei_nt92

Andrei_nt92
Membru nou
Membru nou
Dacă are cineva cartea tehnică, îl rog să mi-o trimită şi mie. Am o Vectra B, 1.6 X16XEL. Mulţumesc!

Sus

Continut sponsorizat


Sus

OpelArges.com


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum