OpelArges
Probleme ceasuri Astra G Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

OpelArges
Probleme ceasuri Astra G Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Probleme ceasuri Astra G Empty Probleme ceasuri Astra G Vin Aug 30, 2019 12:10 am

Iannys

Iannys
Membru inactiv
Membru inactiv
Salutare colegi si bine v'am gasit,sunt nou pe acest forum.Detin un Opel Astra G CC din 2001, 1.6 8v z16se si in seara asta la un moment dat lumina de la ceasuri a scazut brusc din intensitate ca si cum ar fi fost dat potentiometrul in jos(el fiind la maxim sus) si nici semnalizarile numai functionau.Precizez ca acul de la benzina face figuri cam de o sapt(am alimentat pana in buza Duminica 25.08.2019) si imi arata cam la 3 sfarturi plin,iar pe autostrada a scazut brusc la minim si dupa cateva minte a revenit la normal.
La prima problema cam la ce m'as putea astepta?faza este ca sunt in concediu la mare si am un drum de vreo 500 de km pana acasa si as vrea sa stiu daca pot pleca asa cu ea la drum lung.
Mersii anticipat si o seara buna

Sus

OpelArges.com


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum