OpelArges
Program pentru rescrierea codurilor Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

OpelArges
Program pentru rescrierea codurilor Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Program pentru rescrierea codurilor Empty Program pentru rescrierea codurilor Vin Feb 28, 2014 5:46 pm

setup01

setup01
Membru nou
Membru nou
Cartool 2.4F este software-ul pentru electronice auto, bazate pe sistemele de operare Windows.
Programul V2.4F poate fi folosit pentru a repara fișiere airbag, calcula Immo, Radio-Code, Emulatoare... etc
Pentru cei care il instaleaza,postati ID ca sa va primiti codul de liceenta...
Se poate descarca de aici...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Atașamente
Doc1.pdf
Nu aveti permisiunea sa descarcati atasamente aici.
(277 KB) Descarcat de 49 ori

Sus

2Program pentru rescrierea codurilor Empty Re: Program pentru rescrierea codurilor Sam Mar 01, 2014 4:59 pm

ebz

ebz
Moderator
Moderator
Interesant, dar nu pot sa-l instalez. Nu stiu codul si nu stiu unde sa pun ID.
Daca poti da mai multe detalii, multumesc anticipat.

Cu stima, Claudiu.

Sus

3Program pentru rescrierea codurilor Empty Re: Program pentru rescrierea codurilor Sam Mar 01, 2014 7:36 pm

setup01

setup01
Membru nou
Membru nou
Descarcati programul,il deschideti si va cere un cod,acolo aveti un numar(ID) ,acel ID il postati pentru a va da codul pentru activarea programului..
Atașamente
cartool 1.jpg
Nu aveti permisiunea sa descarcati atasamente aici.
(8 KB) Descarcat de 20 ori

Sus

4Program pentru rescrierea codurilor Empty Re: Program pentru rescrierea codurilor Sam Mar 01, 2014 11:44 pm

ebz

ebz
Moderator
Moderator
La mine tot nu merge. E arhivat si pentru asta imi cere o parola. Nu am ajuns unde spui tu.
Poate e ceva gresit.

Stima si multumesc

Sus

5Program pentru rescrierea codurilor Empty Re: Program pentru rescrierea codurilor Dum Mar 02, 2014 4:46 pm

setup01

setup01
Membru nou
Membru nou
Am uploadat din nou,programul...
Atașamente
New Link.txt
Nu aveti permisiunea sa descarcati atasamente aici.
(1 KB) Descarcat de 58 ori

Sus

6Program pentru rescrierea codurilor Empty Re: Program pentru rescrierea codurilor Lun Sept 08, 2014 8:15 pm

costi18

costi18
Membru inactiv
Membru inactiv
ID meu este 0DEEA780286DF708 te rog cod de activare

Multumesc Stima

Sus

7Program pentru rescrierea codurilor Empty Re: Program pentru rescrierea codurilor Dum Sept 21, 2014 6:56 pm

soulraven

soulraven
Membru inactiv
Membru inactiv
salut, ID-ul meu este: F9C2345AE0EA13C4

Sus

8Program pentru rescrierea codurilor Empty Re: Program pentru rescrierea codurilor Vin Sept 15, 2017 12:15 pm

acsantelu

acsantelu
Membru inactiv
Membru inactiv
buna ziua.cine ma poate ajuta cu un cod pin la un combo z16se.eu l-am citit cu carprog si mi-a dat cod dar cand intru cu opcom pt a face imperechere la immo cu ecu imi spune ca nu este valid si blocheaza ecu pt cateva minute/ore.va multumesc

Sus

Continut sponsorizat


Sus

OpelArges.com


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum