OpelArges
Tutorial inlocuire clapeta panou masca spate Corsa C Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

OpelArges
Tutorial inlocuire clapeta panou masca spate Corsa C Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
Salutare,

va prezint un tutorial dedicat pentru boboci. Wink




Tutorial inlocuire clapeta panou masca spate Corsa C Respek10

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

ebz

ebz
Moderator
Moderator
Interesant tutorial si totodata si util. Intrebarea mea este : cum se comporta noua clapeta fata de cea veche (cea inlocuita), referindu-ma la calitate ?

Cu stima, Claudiu.

Sus

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
Este super ok ,deja a fost supusa terorii sotiei, inchis portbagaj de sus,impins cu viteza si poccc,a rezistat insa eu nu. Evil or Very Mad

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

ionutzrazvy

ionutzrazvy
Senior +
Senior +
Daca dai cu viteza de prea multe ori se va duce si asta Stefane. Oricum interesant si totodata practic acest tutorial.

Sus

FOX

FOX
Senior +
Senior +
Acum alfu ca ar trebuii asa ceva acolo Shocked eu nici macar nu am vazut-o pe a mea vreodata.

Sus

alex mihai

alex mihai
Membru
Membru
Interesant tutorial, Bravo Stefan.

Sus

ionutzrazvy

ionutzrazvy
Senior +
Senior +
Fox ai stiut tu ceva vreodata?? Mori de ras





Ai votul meu negativ si asta sper sa nu te determine si pe tine sa te apuci sa ma faci dictator si sa-ti stergi userul de pe OpelArges,sper sa fii suficient de matur si sa inveti ceva din acest lucru.

edit by StefanTolos

1/30/2012 5:01:16 PM

Sus

FOX

FOX
Senior +
Senior +
Stiu acum esti Tutorial inlocuire clapeta panou masca spate Corsa C 3721350342 Tutorial inlocuire clapeta panou masca spate Corsa C 675492 Tutorial inlocuire clapeta panou masca spate Corsa C 625596 Tutorial inlocuire clapeta panou masca spate Corsa C 924684






Ai votul meu pozitiv si Multumesc pentru atitudinea afiliata regulamentului.

edit by StefanTolos

1/30/2012 4:59:19 PM

Sus

Continut sponsorizat


Sus

OpelArges.com


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum