OpelArges
Cel mai puternic si mai scump Opel Corsa Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

OpelArges
Cel mai puternic si mai scump Opel Corsa Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cel mai puternic si mai scump Opel Corsa Empty Cel mai puternic si mai scump Opel Corsa Mar Apr 26, 2011 12:37 pm

ksper

ksper
Senior TOP +
Senior TOP +
Opel a dezvoltat o editie speciala a hothatch-uli Corsa OPC.Performantele sunt excelente,arata foarte bine masina,dar costa destul de mult.Mai multe detalii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

https://www.youtube.com/user/kspermonikk/videos
Sus

ionutzrazvy

ionutzrazvy
Senior +
Senior +
Tin sa va anunt dragi colegi ca in vara ce tocmai sa incheiat am fost plecat in Italia o perioada de 2 luni unde am avut ocazia sa conduc un Opel Corsa OPC an de fabricatie 2010. Masina arata superb, finisajele interioare si exterioare sunt excelente. Dintre toate dotarile pe care le are unul singur ma fascinat si anume ce se ascunde sub capota fata; un propulsor fascinant de 1.6 turbo.
Nu am decat cuvinte de lauda pentru acea masinuta din toate punctele de vedere.
Acum cu noua generatie care va fi in editie limitata sper sa vina cu ceva mult mai bun.
O zi buna.

Sus

OpelArges.com


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum