OpelArges
Tutorial depanare interfata diagnoza OP-COM Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

OpelArges
Tutorial depanare interfata diagnoza OP-COM Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
Salutare,

am sa va expun un tutorial despre depanarea hardware a unei interfete OP-COM ,atunci cand nu avem comunicare pe CAN,cum se pot inlocui transceiver-ele [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].





In speranta ca acest tutorial va este necesar,va doresc toate cele bune.

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

vasileturigioiu

vasileturigioiu
Membru nou
Membru nou
Bun tutorialul, felicitari.

Sus

pamfilie2006

pamfilie2006
Membru inactiv
Membru inactiv
Salut. Eu am o interfata opcom v1.39 pe care am folosit-o cu succes vreo 6-7 ani dar de vreo cateva zile nu mai vrea sa se conecteze la motor desi celelalte module le poate accesa. Nu se conecteaza nici pe CAN nici pe KWP. Daca m-ati putea ajuta cu un sfat v-as ramane recunoscator. O zi buna va doresc.

Sus

liviu2004

liviu2004
Membru
Membru
S-au stricat niste relee.

Sus

Continut sponsorizat


Sus

OpelArges.com


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum