OpelArges
Tigra A/B - duza de la stropgel Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

OpelArges
Tigra A/B - duza de la stropgel Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Tigra A/B - duza de la stropgel Empty Tigra A/B - duza de la stropgel Joi Oct 28, 2010 8:17 pm

zYo1986

zYo1986
Membru nou
Membru nou
Am si eu o intrebare pentru cei ce au tigra sau cei ce cunosc.Imi puteti spune si mie va rog unde se afla duza de la stropgel pentru luneta??? Va multumesc!

Sus

2Tigra A/B - duza de la stropgel Empty Re: Tigra A/B - duza de la stropgel Sam Oct 30, 2010 9:28 pm

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
Nu este cumva acolo in dreptul antenei radio ?

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

3Tigra A/B - duza de la stropgel Empty Re: Tigra A/B - duza de la stropgel Sam Oct 30, 2010 11:26 pm

zYo1986

zYo1986
Membru nou
Membru nou
Da am gasit.E sub antena dar inca nu am scos antena sa o curat doar am depistat furunasul care duce in antena,e scos si are un surubel in cap sa nu cumva sa curga in masina.O sa-l repar!Multumesc mult oricum.

Sus

4Tigra A/B - duza de la stropgel Empty Re: Tigra A/B - duza de la stropgel Dum Oct 31, 2010 11:30 pm

zYo1986

zYo1986
Membru nou
Membru nou
Ca sa nu mai fac un topic nou....as vrea sa va intreb daca stiti ce duze de stropgel merg pe fata la tigra pe a arunca stil perdea cum are colegul nostru.Am inteles ca merg cele de peugeot.As vrea sa fiu sigur de care merg.Aveti vreo idee??? Va multumesc mult.

Sus

Continut sponsorizat


Sus

OpelArges.com


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum