OpelArges
buna seara probleme mufa egr Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

OpelArges
buna seara probleme mufa egr Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1buna seara probleme mufa egr Empty buna seara probleme mufa egr Joi Mai 28, 2015 9:11 pm

Stefan42

Stefan42
Membru inactiv
Membru inactiv
Buna sunt nou pe aici si de curind am achizitionat un opel vectra b 1.8 16v am un consum enorm de benzina extra urban drum pitesti craiova alimentat in pitesti 20 litri cind am ajuns in craiova sa aprins becul de la benzina .am verificat mufa de la egr si firele erau decojita arse am probat cu un bec si nu vine curent deloc .este posibil sa imi consume asa de mult din cauza egr-ului.in rest motorul merge zic eu destul de bine nu am probleme trage merge bine la relanti.

Sus

OpelArges.com


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum