OpelArges
Astra G - nu functioneaza dezaburirea de pe luneta Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

OpelArges
Astra G - nu functioneaza dezaburirea de pe luneta Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

mpcb

mpcb
Membru nou
Membru nou
Buna seara,

Va rog sa ma ajutati in problema de mai jos:

Fiind frig afara zilele trecute am decis sa nu dau pelicula de gheata cu racleta ci sa folosesc dezaburierea lunetei, surpriza ledul din butonul lunetei nu se aprinde asta imi indica ca rezistenta de pe luneta nu este alimentata cu 12 V.

Daca v-ati intalnit cu aceasta situatie va rog sa ma indrumati sa pot rezolva problema.

Va multumesc.

Sus

vasilebuliguta71

vasilebuliguta71
Membru inactiv
Membru inactiv
problema cu xdezaburirea lunetei si a oglinzilor o am si eu am verificat siguranta e ok de la ce mai poate fi si km cind merge cind nu care poate fi cauza

Sus

ksper

ksper
Senior TOP +
Senior TOP +
Circuitul are in componenta sa atat siguranta, releu, cat si rezistele de pe luneta. Trebuiesc verificate.

https://www.youtube.com/user/kspermonikk/videos
Sus

joita romeo

joita romeo
Membru nou
Membru nou
Salut,verifica mansonul cu fire care face legatura intre masina si haion ,sa nu ai fir intrerupt.

Sus

Continut sponsorizat


Sus

OpelArges.com


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum