OpelArges
Astra Z16XE - intrerupere la treapta 2 si 3  Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

OpelArges
Astra Z16XE - intrerupere la treapta 2 si 3  Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

GeorgeP

GeorgeP
Membru nou
Membru nou
Buna ziua ,

In primul rand vreau sa salut comunitatea , deoarece sunt un nou posesor de Astra G 1.6 16v din 2001 .Acum o saptamana am cumparat aceasta masina am facut deja 1500 km cu ea , ideea este ca vreo 2 zile imi intrerupe atunci cand apas pe pedala mai ferm , mai ales (asa am sesizat eu) la treptele 2 si 3 . Intrebarea si rugamintea mea este aveti idee ce poate fi ? bujii schimbate , filtre complet , schimb ulei . Multumesc anticipat (daca am postat razna rog sa ma scuzati !) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Ultima editare efectuata de catre StefanTolos in Dum Sept 09, 2012 10:43 pm, editata de 1 ori (Motiv : Modificat titlu si descrierea conform regulamentului)

Sus

Niky

Niky
Moderator
Moderator
Cel mai bine ar fi sa faci o diagnoza si sa vezi de unde vine problema.

Sus

GeorgeP

GeorgeP
Membru nou
Membru nou
Ideea este ca defect nu am nici un cod , o sa caut pe cineva sa o pun pe un tester. Multumesc pentru raspunsul dat . Salve si mii de ture !!!

Sus

StefanTolos

StefanTolos
Administrator
Administrator
Daca nu ai rezolvat problema,ma cauti pe privat si vedem cum ne intalnim.

http://stefantolos.wordpress.com/
Sus

Continut sponsorizat


Sus

OpelArges.com


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum