OpelArges
Agila - confectionare cheie  Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

OpelArges
Agila - confectionare cheie  Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Agila - confectionare cheie  Empty Agila - confectionare cheie Dum Mai 06, 2012 12:48 pm

paunanton

paunanton
Membru nou
Membru nou
Va salut prieteni,

Agiluta pe care am cumparat-o de curind mi-a fost data cu o singura cheie si mare a fost surpriza sa aflu cind m-am dus la un atelier de confectionat cheii sa aflu ca o asemenea cheie are microcip si ca costa aproximativ trei milioane.....pale ....ce este de facut?......stiti alta solutie ? sau daca in localitatea voastra costa mai putin.....eu sunt din Buzau....

O alta ''problema'''este ca nu stiu ce tip de ulei sa-i bag si va rog daca vreti sa-mi spuneti si mie tipul de ulei pe care-l folositi si la citi km i-l schimbati....

O zi buna tuturor...cu stima Tony-buzau:)



Ultima editare efectuata de catre Niky in Dum Mai 06, 2012 5:56 pm, editata de 2 ori (Motiv : Va rog cititi regulamentul, orice fraza in limba romana incepe cu litera mare, prescurtarile nu sunt aceptate pe acest forum.)

Sus

2Agila - confectionare cheie  Empty Re: Agila - confectionare cheie Dum Mai 06, 2012 6:01 pm

Niky

Niky
Moderator
Moderator
In legatura cu cheia nu stiu ce sa va spun.

Pentru ulei cititi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], motoarele la Corsa sunt aceleasi ca si la Agila, iar ca parere personala Mobil 1 0W40, acum depinde si ce numar de Km aveti.

Sus

3Agila - confectionare cheie  Empty Re: Agila - confectionare cheie Mar Mai 08, 2012 8:56 am

paunanton

paunanton
Membru nou
Membru nou
Salut,

cu agiluta mea am doar 52000 Km.

Sus

Continut sponsorizat


Sus

OpelArges.com


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum