OpelArges
Corsa - probleme instalatia GPL Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

OpelArges
Corsa - probleme instalatia GPL Servic10

Bine ai venit in forumul OpelArges, speram din toata inima sa ramaneti placut surprins de forumul nostru.Multumim pentru atentia acordata si nu uita, OpelArges este aproape de sufletul tau.
OpelArges
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Vacanța Esoterică
Help5S LooK

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Corsa - probleme instalatia GPL Empty Corsa - probleme instalatia GPL Lun Feb 27, 2012 7:16 pm

robert2009

robert2009
Membru inactiv
Membru inactiv
Salut (sunt nou) si am o mare problema pe 20 febr 2012 am avut proasta inspiratie sa pun gaz pe corsa la atelierul de langa Universitatea Brancoveanu, de atunci doar probleme cand sa ma duc la RAR (ptr omologare) surpriza nu mai intra pe gaz dute inapoi la atelier (mi-au resetat softul si au zis ca au rezolvat) la RAR (plateste iar 20 Ron) si surprize cand accelera mai tare sarea de pe gaz, m-am ~milogit~ si a omologat-o pe drum aflu ca si atunci cand mergi constant si nu accelerezi sare (piuie si trece pe benzina) Instalatia e Lovato Maine (28.02.2012) am programare dar nu mai am incredere astept un sfat ce as putea face sa o fac sa mearga normal (Corsa mea e de 973 cm cubi, in 3 pistoane) Multumesc

Sus

2Corsa - probleme instalatia GPL Empty Re: Corsa - probleme instalatia GPL Mar Feb 28, 2012 10:26 am

sergiu

sergiu
VIP
VIP
Salut spunele sa verifice senzorul de temperatura si calculatorul (daca ai)ce an e masina?Oricum incearca sa nu ii slabesti dute peste ei mereu, ca pana la urma te rezolva, sa nu iti fie rusine ,asa se intampla des pe acolo ,pana nu vine omu de 3 -4 ori nu fac mai nimic!

http://supervizor.wordpress.com/
Sus

3Corsa - probleme instalatia GPL Empty Re: Corsa - probleme instalatia GPL Mar Feb 28, 2012 9:17 pm

robert2009

robert2009
Membru inactiv
Membru inactiv
Mersi mult asa o sa fac, e din 2001 (inscrisa 2002) (are calculator), sambata vreau sa fac un drum mai lung, sa vad cum merge, ciudat ca dupa ce m-am intors de la ei la GPL imi arata cu un punct in plus, vreau sa vad sambata daca ~creste~ sau o sa scada (acu merge bine momentan)

As mai avea o intrebare, stie cineva un centru dezmembrari corsa C in Pitesti?, am fost pe Sfanta Vineri, caut un brat stergator luneta

Multumesc mult

Sus

4Corsa - probleme instalatia GPL Empty Re: Corsa - probleme instalatia GPL Vin Mar 02, 2012 2:00 am

Niky

Niky
Moderator
Moderator
Poti incerca sa gasesti bratul, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sau [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus

Continut sponsorizat


Sus

OpelArges.com


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum